Frans Wilhelm Odelmark
2020-02-03
727048
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): "Klosterskräddaren", olja på duk, signerad, 64 x 64 cm.
Sedvanligt ytslitage.