Brosch micromosaik
2020-02-16
726988
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROSCH, 18 k guld, micromosaik, stämplad G&L, Stockholm 1823, längd ca 3,5 cm, vikt 7 g
Skador och lagningar.