Golvlampa
2020-01-27
726896
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJE LYKTAN, golvlampa, 1970-tal, kromad metall, höjd ca 133 cm
Fungerar vid inlämningen, dock garanterar SAV ej funktionen, raster saknas, slitage