Johannes Ravn oljemålning
2020-01-26
726792
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med orrpar, signerad, olja på duk, 50x61cm