Taklampa
2020-01-27
726788
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, Orrefors, 19060/70-tal, mässing och glas, höjd ca 35, diameter 50 cm
Funktionen garanteras ej, slitage