Ernst Billgren
2020-01-24
726631
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Röd besökare ur "Långväga vänner", 2001, signerad och numrerad Ernst Billgren 138/150, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm, tryckt av Pierre Chave, Vence