Ernst Billgren
2020-01-24
726626
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Gul väntan - långväga vänner", signerad Ernst Billgren, 138/150, färglitografi, 50x71 cm