Ernst Billgren
2020-01-24
726624
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Grön inflyttning - långväga vänner", signerad Ernst Billgren, 138/150, färglitografi, 50x71 cm: oramd