Konsoler
2020-01-29
726497
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOLER, 1800-talets slut, platta i trä, dekor i pastellage, matt och blankförgyllda, höjd ca 20 cm,
Sprickor och slitage