Mona Huss Wallin litografi
2020-01-24
726369
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944), Utsikt över trädgård, signerad samt daterad 78, numrerad 256/450, litografi, ca 60x45 cm