Bordslampor
2020-01-25
726353
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, mässing, höjd ca 38 cm
Funktionen garanteras ej, slitage