Oidentifierad konstnär
2020-02-03
726348
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på plåt, signerad B.G 1908, bronserad metallram med genombruten dekor, total längd 31 cm, höjd 40 cm.
Ram med skador, i övrigt sedvanligt slitage.