Hästportätt
2020-01-23
726321
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hästporträtt, signerad F Neumann, olja på pannå, ca 39x24 cm