Peter Dahl
2020-01-23
726311
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): ´´Fredmans epistlar 49´´, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 30x43 cm