Stolar
2020-01-24
726295
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1700-tal, senbarock, bemålade, skuren dekor, löstagbar sits med sadelgjord, sitthöjd ca 47 cm
senare renoverade och bemålade, bruksslitage