Sigvard Bernadotte kritteckning
2020-01-24
726249
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): Motiv från Stockholm, signerad och daterad 85, ca 34x43 cm