Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLBÅT, ca 1950-tal, segelbåt, bemålat trä och metall, höjd ca 77, längd 62 cm
Åldersrelaterat slitage, färgbortfall
726234
2020-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här