Uppläggningsfat, 1700-tal
2020-01-26
726156
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, Kina 1700-tal, europeisk silverform, polykrom och förgylld dekor, längd 32, bredd 24,5 cm
Mindre kantnagg