Roland Svensson
2020-01-24
726079
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S., 58/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm