Bordslampa
2020-01-24
726066
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, omkring 1940-tal, märkt MBM samt numrerad 2759, mässing, skärm i textil, höjd ca 41 cm