James Coignard
2020-02-01
725982
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD, carborundumetsning, komposition, signerad och numrerad 33/75, bladstorlek 56 x 43,5 cm.
Ej examinerad ur ram.