Ulrica Hydman-Vallien
2020-02-04
725975
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (född 1938): färglitografi, signerad, numrerad 999/1600, bladmått 62x86 cm, oramad