Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Avslutad
2020-01-31
725972
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1960-tal, SKJ Skellefteå vitlackerad metallstomme, riktbar lamparm i mässing, höjd ca 48 cm, samt mindre lampa i mässing med riktbar skärm höjd 33 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen