Italienska stålhandskar ett par
2020-01-22
725968
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 EUR |
STÅLHANDSKAR ETT PAR, Italien sent 1500-tal, stållameller med läderförstärkning på insidan, en löstumme, längd 29 cm
Slitage, en lös tumme