Ring 18 k vitguld
2020-01-28
725844
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k vitguld, opaldublett, stämplad KÅCE samt med guldsmedsmästarnas riksförbunds logga, Stockholm 2004, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 4,7 g
Opal med repor