Bordslampa mässing
2020-01-31
725790
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960/70-tal, mässing, AB Stilarmatur Tranås, höjd exklusive skärm ca 57 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad