Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose
2020-01-23
725741
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, varierande dekor, diameter ca 22 cm
Nagg