Färglitografi
2020-01-22
725664
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Färjeläge, signerad Amelin, 144/360, färglitografi, bildmått ca 53x69 cm