Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
FRULS TILPO (f. 1960): ´Flickan på skidorna´, olja på papp, signerad Fruls Tilpo, a tergo daterad 1998 samt etikett från Liljevalchs Konsthall 28x32 cm
725652
2020-01-23