Golvlampa
2020-01-28
725600
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1970-tal folierad metall, ställbar i höjd, högsta måttet ca 160 cm
Funktionen garanteras ej, slitage