Ljusstakar
2020-01-23
725517
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1900-tal, porslin med floralt motiv
Smärre slitage