Edgar Wallin oljemålning
2020-01-23
725505
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Djurgårdsbron samt Narvavägen, signerad och daterad Egard Wallin 1955, olja på duk, 50x61 cm