Punchmuggar 7 st silver
2020-01-30
725499
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PUNCHMUGGAR, 7 st, silver, art dèco-stil, godronnerad hänkel, invändig förgyllning, stämplad MGAB, höjd ca 3, diameter ca 6 cm
Smärre repor