Oidentifierad konstnär
2020-01-23
725480
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med björntaämjare, signerad G b samt daterad 60, målning även på baksidan med hästmotiv, olja på pannå, ca 19x22 cm
Smärre färgbortfall