Golvlampor
2020-01-23
725418
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, Boréns, 1950/60-tal, böjbar upptill, mässing, olika skärmar. höjd ca 130 cm
Funktionen garanteras ej, slitage