Hugo Zuhr oljemålning
2020-01-22
725397
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Fraktaren, olja på duk, monogramsignerad HZ, ca 38x54 cm