Ett par takpendlar
Closed
2020-01-30
725390
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
TAKPENDLAR 1 par, metall, invändigt bemålade i orange, etikettmärkta LB Denmark, höjd ca 30,5 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, avklippta sladdar, repor