Severin Nilson oljemålning
Closed
2020-01-22
725376
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918):tillskriven, osignerad, intygad atergo Gustav Jansson, olja på pannå, ca 28X22 cm