Peter Dahl litografi
2020-01-23
725362
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, bildmått ca 43x29 cm
Ej examinerad ur ram