Oidentifierad konstnär
2020-01-22
725322
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, man med trekantig hatt, olja på duk, ca 54x43