Sven X:et Erixson litografi
2020-01-22
725293
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON, litografi, "Fest i Tumba 1" signerad och numrerad 263/360, ca 33x40 cm