Oidentifierad konstnär
2020-01-22
725238
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flicka och hund, 1800-talets slut, olja på duk, ca 65x57
Omfattande karckelyr