Vas Vicke Lindstrand
2020-02-01
725208
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, klarglas med randdekor, signerad Kosta LH 1090, längd ca 15,5 cm och höjd ca 11 cm
Bruksslitage