Tältförstycke Uzbekistan
2020-01-22
725195
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TÄLTFÖRSTYCKE, textil, Kirgizistan, 1900-talets andra hälft, för Jurta, silke samt bomull, ca 200x120 cm
Mindre fläckar kan förekomma samt slitage