Kimono
2020-01-22
725191
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KIMONO, siden, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av blommor, längd ca 148 cm
Slitage, fläckar