Malmkrona
2020-01-27
725164
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MALMKRONA, omkring mitten av 1900-talet, barockstil, 6-armad, mässing, höjd ca 47, diamater ca 55 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen