Uppläggningsfat Kina 1700-tal
2020-01-25
725058
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, konturerat brätte, längd ca 26 cm
Slitage, nagg