Stig Slas litografier 2 st
2020-01-29
725040
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): 2 st, Landskapskompositioner, signerad Stig Claesson, 65/100, litografi, motivmått ca 41x55 cm
Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"
Ej examinerad ur ram