Charles Roka
2020-01-22
725023
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES ROKA (1912-1999): Kvinnlig modell, signerad Roka, olja på duk, ca 93x73 cm