Glasservis
2020-01-22
724967
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GLASSERVIS, 42 dlr, 1900-talets första hälft, kasad dekor av rosetter och bladrankor, bestående av: 11 vitvin (12), 11 champagnekupor (10,5), 7 likörglas (7,5), 4 cherryglas (4), 3 snapsglas (10,5 cm)
Mikronagg förekommer